„BAA Training“ ruoš pilotus vienam didžiausių Lietuvos orlaivių operatorių „Avion Express“

Siekiant patenkinti augantį pilotų poreikį, pirmaujanti aviacijos akademija Šiaurės Europoje „BAA Training“ ir vienas didžiausių orlaivių operatorių Lietuvoje „Avion Express“, pradeda atrankas į naują studijų programą būsimiems pilotams.

Šis mokymų projektas, rengiamas bendradarbiaujant su „Avion Express“ avialinijomis, kurios suteikia galimybę gabiems, praėjusiems specialią atranką studentams sėkmingai baigus studijas įsidarbinti antruoju pilotu įmonėje ir pilotuoti vieną iš 16 turimų „Airbus“ orlaivių. Paraiškas į šią programą gali teikti ir jokios patirties aviacijoje neturintys, ir aviacinį išsilavinimą jau įgiję žmonės.

Tikimasi, kad programa pritrauks motyvuotus jaunuolius, nes sėkmingai baigta programa suteikia galimybę iškart įsidarbinti „Avion Express“

„Mums ypač džiugu, kad pilotų rengimo programos atveria galimybes talentingiems jaunuoliams tvirčiau žengti į aviacijos pasaulį ir siekti karjeros. Mūsų vertybė – nuolatinis darbuotojų ugdymas, tad mūsų avialinijose pradėję dirbti pilotai turi realias galimybes tapti kapitonais“, – teigia „Avion Express“ generalinis direktorius Gardaras Forbergas. 

Pasak įmonės vadovo, tai, kad avialinijos teikia lėktuvų nuomos paslaugas visame pasaulyje, pilotams atveria dar daugiau galimybių, nes jie įgyja įvairiapusės tarptautinės patirties. Tikimasi, kad programa pritrauks motyvuotus jaunuolius, tvirtai pasiryžusius siekti iššūkių kupinos piloto karjeros, nes sėkmingai baigta programa suteikia galimybę iškart įsidarbinti „Avion Express“. Būtent tokio požiūrio iš savo būsimųjų darbuotojų tikisi aviakompanija.

 

Eglė Vaitkevičiūtė, aviacijos akademijos „BAA Training“ generalinė direktorė priduria, kad tokios programos leidžia aviakompanijoms stebėti pilotų mokymosi procesą ir gana anksti pamatyti jų studentų potencialą.

„Džiaugiamės, kad galėsime pasidalinti savo pasauline aviacinių mokymų patirtimi rengdami pilotus „Avion Express“. Iš jau vykdomų kadetų programų matome, kad avialinijų dalyvavimas ruošiant pilotus sukuria didesnę pridėtinę vertę tiek kompanijai, tiek būsimiems pilotams, kurie matydami garantuotas darbo vietas yra akivaizdžiai labiau suinteresuoti studijomis. Iš aviakompanijų ateinantys konkretūs poreikiai puikiai papildo naujų pilotų žinių bagažą ir dar labiau kelia specialistų kvalifikaciją“, – teigia Eglė Vaitkevičiūtė.

Paraiškas į pirmąją programos grupę galima teikti adresu: https://baaflightschool.com/pilot-cadet-programs/avion-express-cadet-programme/.