Redakcija
Vilma Jankienė
Vyr. redaktorė

Aviacija mane įkvėpė taip stipriai, kad 2002 metais išdrįsau sukurti ir iki šiol leidžiu „Aviacijos pasaulį“ mylintiems aviaciją. 

Živilė Jankutė
Direktorė

Aviacija man yra laisvė. 

Justina Mikeliūnaitė
Žurnalistė

Skraidau tarp Bulgarijos ir Lietuvos. Pakilus gimsta gražesnės svajonės ir geriau matyti, kas jau nuveikta. Aviatoriai dažniausiai netuščiažodžiauja – kalba darbais, tad labiausiai mėgstu gyvus susitikimus, kai pavyksta prakalbinti ne tik skraidūnus, bet ir geležinius paukščius ir iš netikėčiausių detalių gimsta sparnuota istorija.

Dainora Mozerė
Kalbos redaktorė

Aviacijos pasaulyje sukuosi jau keliolika metų. Ne pilotuoju. Rašau, stebiu, bendrauju. Čia tiek daug romantikos, puikių žmonių ir – atsidavimo, atsakomybės, prasmės. Tiek daug plataus dangaus ir įdomių gyvenimų. Likimų... Visa tai žavi ir įkvepia, skatina domėtis, suprasti, mylėti.

Mantas Jankus
Projektų vadovas

Pastebėjau, kad dažnai aviacijoje vyrauja dinastiniai ryšiai. Taip yra, nes ne visi turi galimybę prisiliesti prie aviacijos, o kas paragauja, tai būna užkrečiami „virusu“ visam gyvenimui. Taip nutiko ir man, nors trumpam buvau atitrūkęs, grįžau į aviacinį kelią.

Evaldas Vilkončius
Žurnalistas

Su „Aviacijos pasauliu“ draugauju nuo 2014 metų. Iki tol aviacija, buvusi nedideliu pomėgiu, peraugo į rimtesnį užsiėmimą. „Aviacijos pasaulyje“ save dar laikau naujoku ir turiu dar daug ko išmokti. Bet džiugu, kad stipri, draugiška komanda padeda tobulėti kiekviename žingsnyje ir suteikia galimybę siekti dangaus.

Rekvizitai

Viešoji įstaiga „AP idėjos“
Polocko g. 10, Vilnius LT-01204
Tel.: +370 673 95990

Įmonės kodas: 302498474
PVM kodas: LT100005624914

El. paštas: labas@aviacijospasaulis.lt