„Avia Solutions Group“ siūlo iš Lietuvos išskraidinti 1000 nelegalių migrantų

„Avia Solutions Group“ valdyba nusprendė suteikti pagalbą su migrantų krize kovojančiai Lietuvai ir kreipėsi į vyriausybę su pasiūlymu į gimtinę išskraidinti dalį migrantų.

„Baltarusijos sprendimas užtvindyti Lietuvą imigrantais iš trečiųjų šalių yra sąmoningas, hibridinis Lukašenkos režimo išpuolis prieš ES ir NATO nares. Siekdama palengvinti finansinę ir logistinę naštą Lietuvos mokesčių mokėtojams, „Avia Solutions Group“ pasiūlė nemokamai grąžinti 1 000 nelegaliai į Lietuvą atvykusių migrantų į jų gimtąsias šalis,“ – sakė Amb. Kurt Volker, „Avia Solutions Group“ direktorių valdybos patarėjas. 

Beveik pusė „Avia Solutions Group“ įmonių skrydžių yra humanitariniai. Šiuo metu bendrovė kontroliuoja „Chapman Freeborn“, „Bluebird Nordic“ ir „Avion Express“ operacijas, vykdant medicininės pagalbos skrydžius, repatriaciją, Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programos misijas, o taip pat NATO valstybių specialiąsias misijas. Skrydžių trukmė iš viso siekia beveik 10 tūkst. valandų per mėnesį. 

Įmonių grupė yra pasirengusi savo lėšomis parskraidinti 1 000 migrantų. „Įmonių grupė „Avia Solutions Group“ siūlo padėti palengvinti finansinę naštą Lietuvos vyriausybei išlaikant migrantų apgyvendinimo vietas, grąžindama migrantus į savo gimtąsias šalis“, – pridūrė Kurt Volker.