Žiemos sezono metu iš Rygos oro uosto bus galima skristi 80 skirtingų maršrutų

Skelbiama, kad žiemos sezono metu iš Rygos oro uosto bus galima skristi 80 skirtingų maršrutų, kuriuos vykdys 13 oro bendrovių.

Oro bendrovė „Air Baltic“ nuo gruodžio 18 dienos iš Rygos oro uosto pradės vykdyti tiesioginius skrydžius į Kitilės miestą šiaurės Suomijoje, kuris yra populiarus žiemos kurortas. Tiesioginiai skrydžiai iš Rygos į Ženevą, Zalcburgą ir Veroną taip pat prasidės nuo gruodžio 18 dienos ir bus vykdomi kartą per savaitę.

Naujų skrydžių krypčių iš Rygos žiemos sezoną pasiūlys ir Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“, kuri sezono metu vykdys skrydžius 17 maršrutų. Keturi iš jų bus nauji. Tai tris kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai į Orhusą Danijoje, du kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai į Krokuvą Lenkijoje, Memingeną Vokietijoje ir Palermą Italijoje. Pirmieji skrydžiai į Orhusą ir Krokuvą įvyko spalio 28 d., pirmasis skrydis į Memingeną – spalio 29 d., o į Palermą – spalio 30 dieną. Žiemos sezono metu „Ryanair“ taip pat atnaujins skrydžius iš Rygos į Bristolį.

Naujų skrydžių krypčių iš Rygos žiemos sezoną pasiūlys ir Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“, kuri sezono metu vykdys skrydžius 17 maršrutų.

Be to, nuo gruodžio 20 dienos Norvegijos oro bendrovė „Norwegian“ atnaujins skrydžius tarp Rygos ir trečiojo pagal dydį Norvegijos miesto Trondheimo. Skrydžiai šiuo maršrutu bus vykdomi du kartus per savaitę.

Rygos oro uosto informacija
Rygos oro uosto nuotrauka