„airBaltic“ dalinasi svarbiausiomis 2024 m. vasaros krypčių tendencijomis iš Vilniaus

„airBaltic“ , pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, skelbia savo keleivių mėgstamiausias šios vasaros kryptis iš Vilniaus – Heraklioną, Palmą de Maljorką ir Nicą. Pasitelkusi bilietų pardavimo ir kelionių modelių duomenis, oro bendrovė nustatė įvairias kryptis, kurios šį sezoną tampa vis populiaresnės tarp keliautojų.

Iš Vilniaus į Heraklioną „airBaltic“ skraidina du kartus per savaitę, skrydis trunka maždaug tris su puse valandos. Heraklionas, gyvybinga Kretos sostinė, žavi senovės istorijos ir šiuolaikinės Graikijos kultūros deriniu. Lankytojai gali tyrinėti legendinius Knoso griuvėsius, pasimėgauti išskirtiniais Kretos virtuvės patiekalais ir pasivaikščioti gyvybingomis pakrantės miesto gatvėmis, todėl šis miestas puikiai tinka istorijos mėgėjams bei nuotykių ieškotojams.

Iš Vilniaus „airBaltic“ du kartus per savaitę skraidina į Palmą de Maljorką, skrydis trunka mažiau nei keturias valandas. Balearų salų sostinė Palma de Maljorka garsėja didinga katedra, triukšmingomis prieplaukomis ir gyvybingais paplūdimiais. Šiame mieste turtingas istorinis paveldas dera su gyvybingu salos rojaus gyvenimo būdu, todėl jis idealiai tinka norintiems atsipalaiduoti ir tyrinėti saulės nutviekstą salą.

Prancūzijos Rivjeroje įsikūrusi Nica garsėja vaizdinga pajūrio promenada, gyvais turgumis ir viliojančiu Vieille Ville senamiesčiu. Menininkų ir įžymybių prieglobstyje Nicoje tvyro žavinga, bet rami atmosfera, puikiai tinkanti keliautojams, ieškantiems kultūros ir laisvalaikio nuostabiame pakrantės fone. „airBaltic“ iš Vilniaus į Nicą skraidina du kartus per savaitę ir tris kartus per savaitę per savo bazę Rygoje.

Šią vasarą „airBaltic“ iš Vilniaus taip pat skraidina į Lisaboną, Dubrovniką, Hamburgą ir Malagą.

Į visus savo skrydžius „airBaltic“ keleiviams siūlo ne tik ekonominės, bet ir verslo klasės bilietus. Verslo klasės bilietuose siūlomas visų paslaugų paketas, į kurį įeina įvairūs privalumai, tarp kurių pirmumo teisė registruotis ir įlaipinti į lėktuvą, vieta verslo klasės salono priekyje su papildoma laisva sėdyne didesniam privatumui, trijų patiekalų gurmaniškas maistas, neribotas gėrimų kiekis ir greitesnis išlaipinimas atvykus.

Šiemet „airBaltic“ planuoja iš Lietuvos pasiūlyti penkis naujus maršrutus – keturis iš Vilniaus į Krokuvą, Hamburgą, Lisaboną, Oslą (Torp) ir vieną iš Palangos į Amsterdamą. Be to, oro bendrovė planuoja padidinti skrydžių dažnumą maršrutais iš Vilniaus į Paryžių, Miuncheną, Taliną ir iš Palangos į Rygą. Aviakompanija savo tinklą papildė septyniomis naujomis Balkanų regiono šalimis, suteikdama savo klientams plačias kelionių galimybes.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:
„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Daugiau informacijos:
airBaltic Korporatyvinės komunikacijos skyrius
A/S Air Baltic Corporation
pr@airbaltic.com