„airBaltic“ praneša apie 11 naujų maršrutų 2024 m. vasarą

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė kitų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Iš viso oro linijų bendrovė planuoja atidaryti 11 naujų maršrutų, įskaitant 1 iš Vilniaus ir pirmą kartą – iš Palangos. Nauji maršrutai leis keliauti iš Lietuvos 12 tiesioginių krypčių ir pasiūlys beveik 70 krypčių su persėdimu Rygoje.

„Siekiame, kad airBaltic“ ir toliau išliktų pirmaujančia oro linijų bendrove regione. Kitą vasarą pradėjus skrydžius 11 naujų maršrutų, sustiprinsime savo pozicijas ir siekius augti, toliau gerindami susisiekimą iš Baltijos šalių. Džiaugiamės galėdami praplėsti savo pasiūlą Lietuvos keleiviams, pridėdami 2 naujus tiesioginius maršrutus ir padidindami skrydžių dažnumą paklausiausiais maršrutais iš Vilniaus“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Skrydžius jau dabar galite užsisakyti svetainėje www.airbaltic.com už patraukliausias kainas.

Kryptis

Skrydžių dažnumas

Pradžios data

Kaina *,

ŽALIA

Vilnius – Krokuva (Lenkija)

2 skrydžiai per savaitę

2024 m. gegužės 3 d.

59 EUR

Ryga (Latvija) – Palanga – Amsterdamas (Nyderlandai)

2 skrydžiai per savaitę

2024 m. gegužės 29 d.

99 EUR

* Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, svetainėje www.airBaltic.com, jei yra laisvų vietų

Vasaros sezono metu „airBaltic“ Vilniuje ir toliau bazuos du savo „Airbus A220-300“ orlaivius. Be to, oro linijų bendrovė planuoja padidinti skrydžių dažnumą paklausiais maršrutais iš Vilniaus, tarp kurių Paryžius, Miunchenas ir Talinas.

Ateinantį vasaros sezoną „airBaltic“ planuoja pasiūlyti 11 naujų maršrutų – 7 iš Latvijos, 2 iš Lietuvos ir 2 iš Estijos. Iš Rygos oro linijų bendrovė pradės reguliarius skrydžius į Alikantę (Ispanija), Kišiniovą (Moldova), Liublianą (Slovėnija), Prištiną (Kosovas), Skopjė (Šiaurės Makedonija), Sofiją (Bulgarija) ir Tiraną (Albanija).

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 300 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 42 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Daugiau informacijos:
irBaltic Korporatyvinės komunikacijos skyrius
A/S Air Baltic Corporation
pr@airbaltic.com