2017-aisiais „airBaltic“ Lietuvoje aptarnavo daugiau nei 370 000 keleivių

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ 2017 metais į Lietuvą ir iš jos iš viso pervežė 373 909 keleivius. Aviakompanija iš Lietuvos savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis pervežė 28 proc. daugiau keleivių nei 2016 m.

„2017-ieji „airBaltic“ buvo išskirtiniai metai. Pristatėme 13 naujų krypčių, parką papildėme septyniais visiškai naujais „Bombardier CS300“ orlaiviais ir tapome punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje. Antroje metų pusėje kiekvieną mėnesį gerinome pervežamų keleivių skaičiaus rekordus. Mūsų komanda atliko fantastišką darbą, užtikrindama, kad viskas vyktų sklandžiai“, – sakė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Iš Vilniaus „airBaltic“ siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną bei patogius skrydžius per Rygą.

„Dabar „airBaltic“ aviakompanija pasiruošusi labai geram startui 2018-aisiais. Šiais metais savo keleiviams pasiūlysime dar didesnį patogių kelionių pasirinkimą su mažiausiai aštuoniomis naujomis kryptimis, papildysiančiomis mūsų maršrutų žemėlapį. Ir toliau palaikysime tvarų augimą bei gerus veiklos rezultatus, numatytus mūsų verslo plane Horizon 2021“, - pridūrė Gaussas.

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ 2017 m. savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis iš viso pervežė 3 523 300 keleivius arba 22 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Tai yra didžiausias pervežtų keleivių skaičius aviakompanijos istorijoje.

Iš Vilniaus „airBaltic“ siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną bei patogius skrydžius per Rygą.

Anksčiau šiais metais OAG analitikų, įvertinusių daugiau nei 50 milijonų skrydžių duomenis, „airBaltic“ buvo pripažintos punktualiausiomis avialinijomis pasaulyje. „airBaltic“ pasaulinio punktualumo reitingo viršuje yra pastaruosius keturis metus iš eilės. OAG duomenimis, „airBaltic“ skrydžių, jungiančių Baltijos šalis su oro linijų tinklu, apimančiu Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Viduriniuosius Rytus, punktualumo įvertinimas siekia 90,01 proc.. Tai reiškia, kad daugiau nei 90 iš 100 „airBaltic“ skrydžių 2017 m. buvo įvykdyti laiku.