Renginiai
Renginiai
sausio 29 (iki sausio 29) 19:00 Polocko g. 10, Vilnius
Apie orlaivius ir Aleksandrą | Lėlių spektaklis
Spektaklis pasakoja Lietuvos aviacijos pradininko, konstruktoriaus, filosofo, išradėjo, gyvenusio XIX a. pirmoje pusėje, Aleksandro Griškevičiaus istoriją, kviečiančią siekti dangaus – nebijoti kurti to, kas šiandien regisi neįmanoma.

„A. Griškevičius buvo keistuolis konstruktorius – vietoje to, kad dirbtų, uždirbtų ir džiaugtųsi, jam norėjosi skraidyti. Tačiau spektaklyje – pristatau ne vien išradėjo istoriją, pasakoju visą aviacijos vystymosi kontekstą – nuo pat priešaušrio iki A. Griškevičiaus sukonstruotos skraidymo priemonės – Žemaičių garlėkio. XIX a. pradžios inovacijos dabar atrodo labai stimpankiškai!“ – sakė spektaklio sumanytojas L. Zubė.

Vaidinime istorinis pasakojimas virsta alegorija, ieškoma žmogaus noro skristi, pakilti į dangų, atsiplėšti nuo žemės priežasčių.

„Tai spektaklis ne apie konkrečius įvykius ar orlaivius, o apie idėją – kaip neprarasti vilties, tikėjimo savo svajone, o juk net ir praradęs jį, tampi trąša tęsiančiam tavo darbus. Net ir sudegusi idėja tampa pagrindu tolimesniems atradimams“, – pasakojo režisierius.

Spektaklis visai šeimai (vaikams nuo 7 metų)

Spektaklio režisierius, aktorius ir dailininkas Linas Zubė
Vaizdo projekcijų autorė Angelina Furmaniuk-Savickienė
Kompozitorius Algirdas Zigmantas

Trukmė 45 min.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/apie-orlaivius-ir-aleksandra-leliu-spektaklis

Bilietas 10 Eur
Moksleivio bilietas 7 Eur
Kategorija